Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Agronom Consultant – specialist in nutritie vegetala

Codul postului vacant: AGCR

Compania:

Companie multinationala care isi desfasoara activitatea in tarile europene

Obiectivul postului:

Activitati specifice promovarii produselor din portofoliul firmei, catre fermierii din zona arondata de pe teritoriul Republicii Moldova

Responsabilitati principale:

  • Oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei
  • Urmarirea culturilor clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora
  • Analize pietii, concurentilorpropunerea solutiilor tehnice adecvate, conditiilor meteorologice si pedologice din zona arondata

Cerinte:

  • Studii superioare agronomice - Agricultura/ Horticultura
  • Cunostinte de tehnologie a culturilor (grau, porumb, rapita, floarea soarelui)
  • Cunostinte privind produse de fertilizare, producatori, distribuitori, practicile de fertilizare din zona (constituie un avantaj)
  • Experienta in vanzari (constituie un avantaj)
  • Cunoasterea agricultorilor din zona (constituie un avantaj)permis de conducere categoria B

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Acoperirea cheltuielilor de comunicare
  • Programe de instruire si dezvoltare (traininguri pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice si abilitatilor comerciale)
  • Masina si telefon de serviciu

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 68503560