Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Analist financiar

Codul postului vacant: AFB

Compania:

Companie FMCG, lider international si lider pe piata Moldovei

Responsabilitati principale:

  • Analiza creanțelor companiei
  • Pregatirea rapoartelor
  • Analiza cheltuielilor și calcularea costurilor
  • Asistenta  în pregatirea rapoartelor lunare de gestiune
  • Analiza contractelor
  • Analiza programelor de investiții

Cerinte de baza:

  • Experienta in domeniu  1-3 ani . Se accepta si experienta minima, dar cu cunostinte bune in Excel
  • Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu
  • Cunostinte operare PC – pachetul Office avansat (SAP, Excel, alte programe de analiza financiara)
  • Flexibil, , atent la detalii, rezistent la stres, orientare spre rezultat;

Compania ofera:

  • Salariu motivant si bonusuri aditionale
  • Prinz gratuit
  • Sala de sport gratuita
  • Cursuri de limba engleza gratuite

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 60190902