Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Asistent Director General

Codul postului vacant: ADG

Compania:
Companie locală de producere.

 Responsabilități:
  • recepționarea apelurilor telefonice;
  • gestionarea corespondenței de intrare și de ieșire;
  • planificarea și pregătirea primirii vizitatorilor, primirea acestora;
  • traducerea scrisă și orală a corespondenței, documentelor în/din limbile română, rusă, engleză, ținerea corespondenței de afaceri în limbile română, rusă, engleză;
  • administrarea documentelor;
  • organizarea evenimentelor corporative;
  • căutarea informației necesare (pe Internet, în mass-media etc.);

Cerințe de bază:
  • studii superioare complete sau incomplete;
  • abilități de scriere și vorbire corectă;
  • cunoaștere bună a limbilor română, rusă, engleză (vorbit și scris);
  • abilități de comunicare și relaționare;
  • cunoștințe de operare pe calculator la nivel avansat;
  • cunoașterea programelor Microsoft Office, Outlook;
  • punctualitate;
  • capacitate de autocontrol;
  • sociabilitate;
  • responsabilitate;
  • experiența în domeniul administrativ de cel puțin 1 an.

Oferta:
  • salariu motivant;
  • program de lucru full time la birou;
  • pachet social;
  • oportunități de carieră în cadrul companiei.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 62101290