Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Branch Manager (Balti)

Codul postului vacant: BIP

Despre companie:

Companie internationala specializată în transporturi premium pentru automobile și  electronice.
Acoperirea întregii Europe cu servicii de expediere rutieră și aeriană și de timp critic.
Gestionarea a peste 1000 de vehicule, atât proprii, cât și partenerilor.

Responsabilitati:

  • Supravegherea si verificarea autocamioanelor si a incarcatturii lor catre si de la client
  •  Mentinerea legaturii cu clientul referitor la partea de transport marfa
  • Mentinerea Legaturii cu soferii
  • Verificarea vizuala si tehnica a integritatii, respecriv a functionalitatii autocamioanelor
  • Mentinerea relatilor cu service-urile auto agreate contractate
  • Implicarea in procesele de recrutare (conducatori autocamioane)

​Cerinte:

  • Studiisuperioare  tehnice
  • Cunoasterea limbei Engleza sau Germana ( nivel mediu)
  • Bune abilitati de comunicare si convingere

​Oferta si beneficii:

  • Salariu atractiv ( de la 350 eur)
  • Oportunitatea de a crestere si dezvoltare personala intr-o echipa de profesionisti si de a lucra la un nivel international
  • Pachet social.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 62101290