Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Coordonator marketing pentru pietele B2B

Codul postului vacant: M- B2B

Compania:

Industria vinicola

Responsabilitati principale:

•Pregatirea si implementarea planului de retail  in vederea imbunatatirii  imaginii brandurilor companiei.
•Coordonarea evenimetelor B2B si a expozitiilor profesionale.
•Gestionarea bugetului pentru retail in acord cu planul anual de promovare
•Dezvoltarea si mentinerea unor relatii bune si durabile de parteneriat cu importatorii, distribuitorii si retailerii cheie
•Organizarea vizitelor  in Moldova pentru partenerii  de comert selectati

Cerinte de baza:

•Studii superioare
•Cunoasterea limbilor engleza si romana, scrisa si vorbita este esentiala
•Cunostinte avansate  in domeniul vinicol va constitui un avantaj
•Abilitati si cunostinte avansate in marketing

Beneficii:

•Salariu atractiv
•Posibilitati de dezvoltare profesionala

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 60190902