Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Inginer Proiectant

Codul postului vacant: PIR

Angajatorul: Compania internationala cu sediul la Bucuresti, specializata in servicii de alimentare cu apa si canalizare.

Responsabilitati:
Proiectarea retelelor ingineresti de alimentare cu apa si canalizare

Cerinte:
Studii superioare tehnice
Experienta ca inginer in proiectare, preferat proiectare in sfera constructiilor sau a instalatiilor legate de constructii
Cunosterea la nivel mediu a programelor de proiectare (Autocad 3D, cunoasterea SolidWorks constituie un avantaj)
Cunoasterea limbii romane la nivel avansat
Cunoasterea limbilor engleza, franceza constituie un avantaj
Preferabil detinator de cetatenie Romana. Altfel se deschide o viza de lucru

Beneficii:
-      Salariu motivant
-      Pachet social
-      Serviciu intr-o companie internationala

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 68503560