Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Manager în sala de comerț, magazin Bălți

Codul postului vacant:

Compania:

  • Retea de supermarkete, companie internationala.

Responsabilităţi:

  • Instruieşte angajaţii din echipă şi coordonează activitatea acestora, conform obiectivelor stabilite
  • Supervizează raioanele din cadrul magazinului, privind asigurarea standardelor de merchandising, și layout, pe durata schimbului
  • Asigură realizarea proceselor privind menținerea standardelor de igienă și siguranță alimentară în raioane
  • Asigură realizarea indicatorilor de performanță pentru raionale pe care le coordonează: vânzări, rotaţii stoc, corecţii stoc, etc
  • Analizează sugestiile și reclamațiile clienţilor, realizează măsurile de îmbunătăţire a proceselor, în cadrul magazinului

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Limba română, rusă – fluent
  • Limba engleze – prezintă avantaj
  • Experienţă în comerț - prezintă avantaj
  • Experiență în conducerea personalului
  • Orientare către client
  • Orientare către rezultat

Beneficii:

  • Să-ţi desfăşori activitatea într-un mediu dinamic şi motivant
  • Să lucrezi într-o echipă de tineri profesionişti
  • Dezvoltării unei cariere într-o companie de succes
  • Unei instruiri teoretice şi practice la standarde internaţionale

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 62101290