Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Manager Vînzări

Codul postului vacant: MV

Compania:
Companie locală ce se ocupă cu editarea ziarelor, publicitate, activitări de radio și televiziune.

Sarcini și responsabilități:
  • Promovarea vînzărilor de publicitate în revistă.
  • Cautarea și identificarea potențialilor clienți
  • Oganizarea întîlnirilor și negocierelor
  • Încheierea contractelor

Cerințe:
  • Experiență în vînzări 1-2 ani
  • Studii superioare finisate
  • Excelente abilități de comunicare și scriere în limba Română și Rusă
  • Orientare spre client

Beneficii:
  • Salariu fix motivant + bonusuri (% din vînzări)
  • Automobil de serviciu
  • Oficiu în centrul orașului
  • Participarea la diverse evenimente mondene

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
069104433