Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Manager vinzari servicii de transport

Codul postului vacant: MSTR

Compania:

Compania specializata in servicii transport

Obiectivul postului:

  • Gasirea relatiilor de colaborare cu clientii companiei
  • Sporiea portfoliului de clienti
  • Incheierea contrantelor cu clientii

Responsabilitati principale:

  • Colaborarea cu clientii companiei
  • Transmiterea ofertelor comerciale clientilor
  • Participarea la tendere
  • Colaborarea cu baza de clienti
  • Semnarea contractului cu clienti
  • Efectuarea rapoartelor
  • Deplasari de serviciu in RO, POL, HUN, RUS, UKR

Cerinte:

  • Studii superioare
  • Experienta de lucru in domeniul logisticii (avantaj – experienta in companie internationala)
  • Dorinta de a se dezvolta profesional

Beneficii:

  • Salariu (fix + % din contracte inchise)
  • Pachet social

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 68503560