Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Marketing Analyst

Codul postului vacant: MA-1

Responsabilitati principale:

  • Pregatirea si implimentarea planului de cercetare in conformitate cu planul strategic  al companiei si al produsului care urmeaza a fi promovat
  • Interpretarea corecta a datelor venite de la diferite surse
  • Prezentarea studiilor de piata relevante
  • Gestionarea bugetului pentru cercetare
  • Monitorizarea tendintelor pietei si identificarea oportunitatilor de dezvoltare
  • Elaborarea rapoartelor anuale

Cerinte de baza:

  • Studii superioare finisate(marketing, finante)
  • Experienta  in domeniul cercetarilor de piata , marketing
  • Cunoasterea MS Office
  • Cunoasterea sectorului de cercetare
  • Cunoasterea limbilor romana si engleza la nivel inalt.
  • Capacitati organizationale , capacitate de a lucra independent si de a invata rapid

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 60190902