Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Office Manager

Codul postului vacant: MANS

RESPONSABILITĂȚI:
  • Receptionarea și redirecționarea apelurilor telefonice .
  • Coordonarea corespondenței și emailurilor, organizarea anumitor întîlniri.
  • Procurarea, verificarea, monitorizarea stocurilor și obiectelor de birotică.
  • Va intilni oaspeții companiei care vin la oficiu.
  • Alte funcții administrative.

CERINȚE:
  • Experiența în poziție similară.
  • Studii superioare, Business, Administrare sau alte facultăți
  • Limba română, Rusă, Engleza- avantaj.
  • Persoana activă, responsabilă, orientată spre rezultat
  • Cunostinte de PC avansate, în special Excel și Word
  • Cunoașterea 1C - avantaj

OFERTA:
  • Un nivel decent de venit;
  • Oportunitatea de a lucra la o companie internațională cu training internațional;
  • Posibilitatea dezvoltării carierei într-o companie internațională;
  • Pachet social complet;
  • Program de loialitate;
  • Prânz plătit.
  • Oficiu - centru orașului ș.a.

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne transmiteți CV pe adresa ba10@search4staff.com
Codul pozitiei: MANS
Telefon de contact: 069104433
Candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
069104433