Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Responsabil Vinzari (materiale de constructie)

Codul postului vacant: RVR

Educatie:
  • Studii superioare in domeniul de marketing / economie /comercial.

Abilitati:
  • Experienta in vanzari directe de minim 3 ani a materialelor de constructie;
  • Vorbire fluenta in limbile: Romana, Rusa , Engleza ;
  • Abilitati excelente de comunicare, perseverenta si persuasiune;
  • Abilitati de negociere;
  • Cunoasterea corespondentei si etichetei de afaceri;
  • Cunoasterea tehnicilor de vanzari asertive;
  • Aspect prezentabil.

Responsabilitati
  • Analiza si prospectarea potentialilor clienti;
  • Crearea si dezvoltarea bazei de date;
  • Efectuarea de cold-calling si respectiv vanzari asertive;
  • Crearea de prezentari si oferte comerciale;
  • Prezentarea serviciilor companiei catre client;
  • Mentinerea relatiei de prietenie cu clientii;
  • Negocierea si incheierea contractelor;
  • Analiza si statistica vanzarilor.

Alte cerinte:
  • Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasari de serviciu.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv si motivant.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 68503560