Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Senior Campaign Planner

Codul postului vacant: SCP

Compania:

Companie internationala.  Lider mondial in produse de frumusete.

Responsabilitati principale:

  • Monitorizeaza  principalii indicatori de marketing  la nivel de campanii
  • Elaboreaza structura campaniilor organizate
  • Pregateste estimari ale cantitatilor de produse necesare pentru campanii
  • Propune si implementeaza actiuni locale pentru a loializa si fideliza consumatorii
  • Pregateste rapoarte de campanii saptaminale/lunare/anuale
  • Propune si pregateste actiuni de sustinere si promovare a brandurilor companiei, organizand diferite proiecte
  • Participa in proiecte comune de Marketing si Vinzari in vederea lansarii si promovarii campaniilor
  • Participa si ofera support la prezentarile organizate de departament

Cerinte de baza:

  • Experienta in domeniu : 2 ani minim
  • Studii superioare (preferabil marketing)
  • Cunoasterea limbilor romana si engleza la nivel avansat
  • Utilizare PC (MS Office, Internet);
  • Bune abilitati de comunicare si negociere
  • Bune abilitati de planificare,organizare. Gindire analitica

Beneficii:

  • Pachet salarial competitive si beneficii
  • Oportunitati de crestere in cariera
  • Oficiu modern in centrul orasului

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 60190902