Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Specialist relații clientelă (full-time/ part-time)

Codul postului vacant: RC

Compania:
Companie internațională.  Lider mondial în produse de frumusețe.

Responsabilități principale:
  • Preia apelurile  telefonice de la clienți, rezolvă  sau redirecționează apelurile  la persoanele responsabile
  • Raspunde în scris solicitărilor primite din partea clienților  pe adresa de e-mail
  • Soluționează sau transmite spre rezolvare solicitările preluate telefonic / în scris către specialiști din alte departamente
  • Apelează clienții la numerele de telefon din baza de date pentru rezolvarea operativă a unor situații sau în cadrul sondajelor de opinie.
  • Execută orice alte sarcini similare cerute de superiorii ierarhici

Cerințe:
  • Studii medii/superioare (preferabil stiințe umaniste)
  • Cunoasterea limbilor română si rusă la nivel avansat (oral și scris)
  • Utilizare PC (MS Office, Internet);
  • Bune abilități de comunicare, adaptabilitate
  • Exprimare logică
  • Rezistența la stres

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv și beneficii: laptopul și telefonul companiei + achitarea internetului
  • Lucru comod la domiciliu

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
069104433