Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Training Manager (instruire si dezvoltare) regiunea Centru RM

Codul postului vacant: TRMR

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Training Manager (instruire si dezvoltare) regiunea centru RM

Compania: Companie internationala, specializata in producerea cablajurilor

Obiectivul postului:  Adaptarea si monitorizarea activitatii angajatilor. Organizarea procesului continuu de instruire a tuturor angajatilor companei. Evaluarea angajatilor.

Responsabilitati:
- Participarea la planificarea anuala a dezvoltarii personalului
- Coordonarea activitatii echipei de subalterni
- Monitorizarea programului/planului de instruire pentru fiecare angajat (in colaborare cu training specialisti)
- Verificarea cunostintelor angajatilor
- Lucru cu documentatia aferenta

Cerinte:
-  Studii superioare tehnice sau economice
-  Experienta de la 2 ani in HR Departament (specialist HR sau Adjunct al Managerului HR)
-  Cunoasterea limbilor: Romana, Rusa - conversational; Engleza - intermediar (preferabil)
-  Cunoasterea calculatorului (MS Office)
-  Experienta legata de dezvoltarea  si evaluarea personalului
-  Abilitati de coordonare a echipei
-  Un bun prezentator

Beneficii:
Experienta de lucru in companie internationala
Salariu motivant
Pachet social
Transport pina la locul de munca

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 68503560