More information -
Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Agent comercial (produse alimentare)

Vacancy code: AVB

Compania - producător și distribuitor de produse alimentare este în căutare de Agent comercial.

Responsabilități:
  • Vizitarea punctelor de vânzări;
  • Colectarea și prelucrarea comenzilor;
  • Dezvoltarea punctelor de desfacere;
  • Analiza necesităților partenerilor;
  • Îndeplinirea planurilor de vânzare;
  • Monitorizarea datoriilor.

Cerințe:
  • Sociabilitate, responsabilitate, inițiativă, abilități bune de comunicare și negociere;
  • Experiență similară de lucru;
  • Experiență în domeniul vânzărilor active (este un avantaj);
  • Cunoașterea limbilor Române și Ruse;
  • Permis de conducere "B" (este un avantaj).

Condiții de lucru:
  • Plată decentă și la timp (fix+%);
  • Posibilități de creștere profesională și financiară;
  • Echipă unită și provocatoare, atmosfera motivatoare;
  • Grafic: Luni-Vineri, 9:00-18:00.

* Produsele NU sunt sezoniere

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 22 876 557

Send request