More information -
Vacancy

Vacancy

Agent vânzări (dispozitive medicale)

Vacancy code: AVM

Despre companie:
Companie internațională, furnizor de echipamente medicale.

Responsabilități:
  • Monitorizarea respectării planului de vânzări lunar și anual stabilit;
  • Atragerea permanentă de noi clienți, menținerea unei bune relații de colaborare cu aceștia;
  • Comunicarea cu superiorul ierarhic și colegii responsabili de produs în scopul optimizării activității;
  • Întocmirea deconturilor de cheltuieli și foilor de parcurs pentru fiecare vizită pe teren, completarea registrelor corespunzătoare;
  • Întocmirea de rapoarte, statistici, bugete estimative;
  • Negocierea contractelor și monitorizarea corectitudinii acestora.

Cerințe:
  • Studii superioare în domeniul medical (studii în domeniile chimie, bioinginerie reprezintă un avantaj);
  • Experiență de muncă minim 1 an pe o poziție similară;
  • Cunoștințe foarte bune de limba română și rusă;
  • Cunoștințe de limba engleză - nivel avansat;
  • Cunoaștere avansată a pachetului Ms Office;
  • Abilități de comunicare și negociere, atenție, seriozitate;
  • Permis de conducere - categoria B.

Oferta companiei:
  • Loc de muncă într-o companie internațională;
  • Instruire și dezvoltare profesională;
  • Salariu motivant, bonusuri de performanță, prime de sărbători;
  • Telefon, PC, automobil de serviciu;
  • Grafic de lucru stabil.

Cei interesați pot trimite CV-ul la adresa de email: pp10@search4staff.com
Telefon de contact: 068 503 560
În CV indicați codul postului vacant: AVM
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *

Send request