More information -
Vacancy

Vacancy

Ajutor Contabil-Șef

Vacancy code: A2

Companie internațională ce activează în domeniul proiectelor internaționale de construcții.

Responsabilități:
  • Operațiunile legate de contabilitate primară;
  • Verificarea introducerii corecte a plăților și a documentelor contabile;
  • Întocmirea rapoartelor financiar-contabile;
  • Evidența contabilă ce ține de casă, bancă și alte direcții contabile;
  • Evidența dosarelor de contracte și pregătirea contractelor.
Cerințe:
  • Abilități analitice și posibilitate de lucru cu multă informație;
  • Experiență de muncă în domeniul contabil, ar constitui un avantaj;
  • Cunoașterea Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) - intermediar;
  • Dorința și capacitatea de a învăța;
  • Responsabilitate și flexibilitate.
Beneficii:
  • Standarte internaționale de muncă;
  • Salariu competitiv;
  • Echipă profesionistă;
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională;
  • Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie cu renume internațional.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 69104433

Send request