More information -
Vacancy

Vacancy

Casier-Contabil

Vacancy code: CC

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său (agenție de turism) este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Casier-contabil

Cerințe față de candidat:
  • Să aibă studii cu profil financiar;
  • Să cunoască limba română, rusă și engleză;
  • Să fie un utilizator experimentat al MS Excel;
  • Să posede cunoștințe generale în domeniul legislaţiei fiscale, contabilitate;
  • Să fie cu experiență în domeniu, peste 2 ani;
  • Punctualitate și responsabilitate.

Responsabilități:
  • Executarea lucrărilor de gestiune a numerarului (emiterea, primirea și depozitarea numerarului, documentarea tranzacțiilor în numerar);
  • Menținerea contabilității pe site-ul relevant (contabilitatea materialului, documentația primară, decontările cu clienții și furnizorii, raportarea etc.);
  • Utilizarea și ținerea actelor de strictă evidență.

Ce oferă compania:
  • Salariu fix
  • Telefon mobil
  • Condiții satisfăcătoare de muncă

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+37368898408

Send request