More information -
Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

Contabil șef adjunct

Vacancy code: CAS

​Contabil șef adjunct

Responsabilități:

-Gestionarea  și evidența mijloacelor de transport proprii și în locațiune;
-Evidența foilor de parcurs, anvelopelor, acumulatoarelor;
-Casarea combustibilului;
-Alte sarcini specificate de contabil-șef;

Cerințe:

- Studii superioare Economie/Contabilitate/Finanțe;
- Experiență de 1-2 ani în contabilitate;
- Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, 1C);
- Cunoașterea limbilor româna, rusa;
- Responsabilitate, seriozitate, receptivitate, onestitate;

Se oferă:

- Angajare oficială;
- Salariu motivant;
- Perspective de creștere în carieră;
- Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 8:30 – 18:00);

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică rr20@search4staff.com, indicând codul  CAG în subiect sau să apeleze la mob. 062101257.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
062101257

Send request