More information -
Vacancy

Vacancy

Contabil la întreprindere individuală

Vacancy code:

 Responsabilități:
  • Formarea/ prelucrarea documentelor primare;
  • Organizarea, gestionarea, monitorizarea, controlul și asumarea responsabilității cu privire la desfășurarea în mod eficient și în termen a evidenței contabile și asigurarea respectării reglementărilor legislative în vigoare;
  • Raportare financiară, fiscală, statistică;
  • Coordonarea cheltuielilor conform bugetului planificat;
  • Recepționarea și verificarea facturilor primite de la furnizori în conformitate cu legislația locală;
  • Contabilitatea bunurilor, creanțelor și datoriilor;
  • Alte sarcini aferente domeniul contabil.
Cerințe:
  • Studii superioare economice;
  • Experiența în domeniu preferabil în producerea agricolă.;
  • Experiență în organizarea proceselor de evidența contabilă și gestionarea fluxului documentar;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza – va constitui un avantaj;
  • Persoana responsabilă, ordonată, atentă la detalii, aptitudine de a lucra în echipă;
  • Disponibilitate full-time.
Oferim:
  • Programul de muncă: Luni - Vineri, 09:00-18:00 (în viitor se va putea lucra remote);
  • Pachetul oficial de angajare și social în conformitate cu legislația Republicii Moldova;
  • Posibilitatea avansării în carieră.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: tt10@search4staff.com sau pentru mai multe detalii apelați la nr 069638007

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+37369638007

Send request