More information -
Vacancy

Vacancy

Director administrativ

Vacancy code: DA

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, companie multinațională, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilitati:

- contact cu clientii si furnizorii
- corespondenta cu partenerii
- formarea ofertelor de preț și urmărirea comenzilor
- monitorizarea executării contractelor
- monitorizarea plăților de la clienți
- întocmirea rapoartelor periodice privind situația financiară a diferiților parteneri

Cerințe:
- studii cu profil economic
-limba franceză (nivel B2-C1), engleza (B2, opțional

Experiența nu este obligatorie, deoarece oferim cursuri complete interne.

Vă oferim:

- remuneratie adecvata si motivanta
- pachet social complet
- echipa multinationala si experienta de lucru într-o companie internațională
- birou modern
- deplasări in strainatate
- alte avantaje

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
062101257

Send request