More information -
Vacancy

Vacancy

Inginer Produs

Vacancy code: IP

Responsabilități:
  • Pregătirea documentației tehnice pentru produs/proces;
  • Soluționarea problemelor tehnice privind tehnologia produsuluiI procesului;
  • Managementul desenelor tehnice;
  • Stabilirea parametrilor echipamentului de producție;
  • Stabilirea resurselor necesare pentru procesul de producție.
Cerinte:
  • Abilități de utilizare MS Office;
  • Experiența în domeniul automotive (avantaj);
  • Cunoștinte a limbii engleze (avantaj);
  • Disciplină, rezultate și eficiență.
Oferim:
  • transport;
  • grafic 09:00-18:00, L-V;
  • dezvoltare în companie internațională;
  • pachet social complet din prima zi de angajare;
  • training-uri permanente

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+37369638007

Send request