More information -
Vacancy

Vacancy

Junior Contabil

Vacancy code: PCJ

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:

- Verificarea documentelor pentru plata împrumuturilor;
- Evidența contabilă a datoriilor debitoare ale companiei;
- Gestionarea portofoliului de credite bancare;
- Responsabil pentru operațiunile cu ATM;
- Participarea la efectuarea procedurilor lunare de închidere a bilanțului contabil;

Cerințe:

- Studii superioare Economie/Contabilitate/Finanțe;
- Cunoașterea legislației fiscale;
- Experiență în contabilitate (minim 1 an);
- Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, 1C);
- Cunoașterea limbilor româna, rusa, engleza;
- Organizarea, atenția și flexibilitatea;

Se oferă:

- Angajare oficială;
- Salariu motivant;
- Perspective de creștere în carieră;
- Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 9.00– 18:00);

Sunt încurajați să aplice și studenți în ultimul an sau masteranzi (profil economic)
Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa rr10@search4staff.com, indicând codul PCJ. Detalii la 062101257.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
062101257

Send request