More information -
Vacancy

Vacancy

Manager Resurse Umane

Vacancy code: HRC

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:
Responsabilități:
  • Recrutarea personalului necesar pentru fabrică;
  • Gestionarea sarcinilor din departamentul resurselor umane;
  • Respectarea legislației în domeniul muncii;
  • Suplinirea  locurilor vacante;
  • Procesarea corectă  și la timp a documentației, promovarea corectă a politicii companiei în domeniul cadrelor.
Cerințe:
  • Studii superioare finisate în domeniul HR, Jurisprudență
  • Cunoașterea limbii române la nivel avansat;
  • Cunoașterea 1C;
  • Experiență în domeniul resurselor umane;
  • Utilizator avansat PC.
Oferta:
  • Program de lucru 9:00/18:00;
  • Salariu Competitiv;
  • Prânz gratuit;
  • Angajare Oficială.
Cei interesați pot transmite CV –ul la adresa de  email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 022-202986/060422844

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 60422844

Send request