More information -
Vacancy

Vacancy

Manager Vanzari

Vacancy code:

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Materiale de Construcții și Decorative;
Fațade Ventilate;
Vânzări de materiale de construcții en-gros;
Calcule de proiect (consum de materiale).

Atribuții de bază:
Elaborarea strategiei de vânzare a produselor și a planurilor de vânzări pe termen scurt și mediu;
Planificarea și organizarea promovării și vânzării produselor companiei în zona de responsabilitate;
Elaborarea și realizarea planului de promovare a produselor companiei în zona de responsabilitate;
Deservirea clienților VIP și dezvoltarea relațiilor de colaborare cu aceștia;
Întocmirea dărilor de seamă cu privire la activitatea realizată.

Cerințe față de candiat:
Studii superioare finisate (economice, tehnice, construcții  urbane și industriale);
Cunoașterea limbii române, limba rusa constituie un avantaj;
MS Office (Word, Excell), 1C - nivel utilizator experimentat;
Deținător de automobil propriu.

Compania oferă:
Cursuri de perfecționare de la furnizori, instruirea permanentă la locul de muncă;
Salariu + %;
Cheltuieli de transport;
Amortizarea automobilului;
Program de lucru: 8:30/17:30

Cei interesați pot transmite CV-ul; la adresa email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 022-202986/060422844

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 60422844

Send request