More information -
Vacancy

Vacancy

Recruitment Manager

Vacancy code: RM

Cerințe:
  • Experiență anterioară;
  • Competențe în identificarea problemelor;
  • Abilități de crearea rețelelor de comunicare;
  • Cunoașterea legislației muncii RMD – avantaj;
  • Cunoașterea MS Office;
  • Cunoașterea limbilor rus, rom, eng – B2, franceză – avantaj;
  • Flexibil, organizat.
Responsabilități:
  • Colectarea datelor și efectuarea evaluărilor;
  • Dezvoltarea planurilor, recomandări, foi de parcurs și obiective care abordează deficiențele și oportunitățile cheie;
  • Furnizarea de perspective și analize atunci cînd apar probleme;
  • Îndrumarea personalului cheie pentru atingerea obiectivelor;
  • Ajustarea planurilor de strategii și a obiectivelor în funcție de progres;
  • Modalități mai bune de a atrage candidați;
  • Navigarea procesului continuu de recrutare, sporind în același timp competențele specifice și fazele de dezvoltare.
Oferim:
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie internațională cu sediul în 7 țări;
  • Oportunitatea de a călători în străinătate.
  • Training inițial și coaching specific activității desfășurate;
  • Oportunități reale de dezvoltare a carierei într-un mediu profesional, cu o echipă dinamică și de succes;
  • Acces la HR și bibliotecă corporativă și cursuri corporative cu vorbitori celebri și profesioniști.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+37369638007

Send request