More information -
Vacancy

Vacancy

SMM & PR Manager

Vacancy code:

Responsabilități:
  • Creșterea vizibilității produselor;
  • Dezvoltarea strategiilor SMM≺
  • Crearea conținutului, strategiilor;
  • La curent cu noile tendințe și raportarea lor către echipe;
  • Crearea festivităților/concursurilor pentru atragerea clienților;
  • Monitorizarea feedback-ului din partea clienților;
  • Lucrul cu mass-media.
Cerințe:
  • Experiență în domeniul marketing și vînzări, PR, logistics, retail – minim 1 an;
  • Cunoașterea limbii engleze B2-C1;
  • Lucrul cu programele Microsoft Office, Photoshop, illustrator, etc;
  • Punctualitatea, atenție la detalii, creativitate, gîndire analitică;
  • Multitasking & Time management.
Oferim:
  • Angajare oficială cu salariu atractiv și bonus;
  • Grafic stabil: Luni-Vineri, 09:00-18:00;
  • Echipă multinațională;
  • Traininguri pentru dezvoltarea profesională și personală.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+37369638007

Send request