More information -
Vacancy

Vacancy

Specialist creditare - centru ipotecar

Vacancy code: SCI

Misiune post: Promovarea și vânzarea în mod proactiv a produselor și serviciilor băncii către clienții, gestiunea relațiilor cu clienții existenți și atragerea de clienți noi conform țintelor stabilite.– centru ipotecar.

Responsabilități:
  • Promovarea și vânzarea produselor bancare destinate clienților retail;
  • Gestiunea relațiilor cu clienții retail din portofoliu;
  • Atragerea de noi clienți retail conform țintelor stabilite;
  • Întâlniri și vizite la clienții existenți și potențiali;
  • Elaborarea și prezentarea ofertelor clienților
  • Realizarea țintelor individuale stabilite privind vânzările către clienții retail.

Cerințe față de candidați:
  • Experiență în vânzărări – minim 1 an
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Abilitați de organizare, planificare și gestionare a timpului;
Compania oferă:
  • Salariu stabil + bonusuri;
  • Tichete de masă;
  • Mașină de serviciu sau achitarea combustibilului;
  • Posibilități reale de creștere în carieră;

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
060102909

Send request