Detalii -
Post vacant

Post vacant

Șofer - Expeditor

Codul postului vacant: SE

HR-Consulting la solicitarea clientului său - companie care furnizează echipamente și servicii de Top pentru sectorul medical, este în căutarea unui șofer - expeditor:

Cerințe
  • Permis de conducere categoria B (cat. C constituie un avantaj);
  • Abilitate de a lucra cu documente de expeditie (facturi fiscale, acte etc.);
  • Experienta de conducere min. 2 ani;
  • Cunostinte asupra zonelor orasului Chișinău;
  • Cunostinte minime de mecanica auto;
  • Bune abilitati de comunicare, aspect ingrijit;
  • Responsabilitate, răbdare, punctualitate, disciplina;
  • Cunoașterea limbii ruse/ române (engleza constituie un avantaj).
Responsabilități:
  • Colectarea și organizarea documentelor necesare, privind încărcătura și a altor documente specifice mărfurilor transportate;
  • Primirea încărcăturii la locul indicat, în conformitate cu termenul convenit, supravegherea încărcăturii, verificarea conformității;
  • Efectuarea formalităților vamale finale;
  • Transportarea mărfurilor.
Se oferă:
  • Salariu fix + plus bonuri de masă;
  • Mașină de Serviciu;
  • Telefon de Serviciu;
  • Bonusuri și prime.
Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul cu codul SE la adresa de e-mail: tt10@search4staff.com;
Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Pentru detalii: 069 638 007

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
069638007

Trimite cerere