Detalii -
Post vacant

Post vacant

Auditor

Codul postului vacant: ADV

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Auditor

Despre companie: Una dintre primele 3 bănci în Republica Moldova.

Este prima bancă din Moldova care oferă toate tipurile de servicii financiare persoanelor fizice și juridice.

Responsabilități:
Exercită misiuni de audit intern asupra tuturor activităților desfășurate de Bancă;

Perfectează rapoarte de audit și vine cu propuneri de optimizare a proceselor auditate;

Participă la elaborarea programelor de control şi formarea dosarelor misiunilor de audit;
Cerințe:

Studii superioare cu profil economic

Experiență bancară minim 2 ani

Abilități analitice și de sinteză

Cunoștințe avansate de aplicare MS Office (Word, Excel, Power Point)

Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj
Beneficii:
Grafic de lucru 8.30-17.30, luni-vineri;

Salariu competitiv + bonusuri, tichete de masă;

Oportunități de dezvoltare a carierei.

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa rr10@search4staff.com, indicând codul ADV. Detalii la 062101257.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
062101257

Trimite cerere