Detalii -
Post vacant

Post vacant

Contabil

Codul postului vacant:

Contabil

Responsabilități:
  • Introducerea facturilor în SAP (locale și externe, costuri și investiții);
  • Înregistrarea facturilor de import/export, inclusiv taxe vamale;
  • Efectuarea plăților către furnizori și prestatori de servicii;
  • Arhivarea facturilor și documentelor relevante;
  • Efectuarea dispozițiilor de plată și înregistrarea lor în SAP;
  • Gestionarea contabilității activelor corporale și necorporale;
  • Verificarea corectitudinii înregistrărilor fiscale și clearingul conturilor de vamă.
Cerințe:
  • 1-2 ani experiență în contabilitate;
  • Abilități solide în Microsoft Office, în special Excel;
  • Experiență în SAP (avantaj);
  • Cunoștințe în domeniul fiscalității (avantaj);
  • Organizat, atent la detalii, gestionare eficientă a timpului.
Beneficii:
  • Salariu competitiv și sisteme motivaționale atractive;
  • Tichete de masă și transport asigurat;
  • Reduceri speciale la cumpărături în magazin;
  • Alte beneficii discutate în detaliu în timpul interviului;
  • Programe de instruire internaționale pentru dezvoltarea competențelor;
  • Oportunități de carieră într-un mediu dinamic și provocator;
  • Mediu de lucru prietenos și colaborativ, interacțiune cu o echipă diversă și entuziastă.
Dacă ești interesat de această oportunitate, te invităm să ne trimiți CV-ul la adresa de e-mail: tv10@search4staff.com

Pentru mai multe informații, nu ezita să ne suni la numărul: 060 422 844

Vom lua legătura doar cu persoanele selectate.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+37360422844

Trimite cerere