Detalii -
Post vacant

Post vacant

Director HR

Codul postului vacant:

Responsabilități:
  • Participarea la elaborarea actelor normative interne, ce țin de activitatea Serviciului personal;
  • Menține structura muncii prin actualizarea cerințelor postului și a fișelor de job;
  • Examinarea personalului companiei prin testare, consiliere
  • Recrutarea, realizarea și analiza interviului, testului pentru noii angajați;
  • Evidența tabelelor de pontaj, buletinului medical, concediilor, angajării;
  • Organizarea trainingurilor de creștere profesională a angajaților împreună cu Șeful de Departament, Director General;
  • Perfectarea și evidența tuturor actelor conform legislației în vigoare.
Cerințe:
  • Studii superioare în domeniu resurselor umane sau juridice;
  • Experiență  – minim 2 ani,
  • Cunoaşterea limbii române, ruse;
  • Cunoașterea legislației muncii;
  • Gîndire analitică;
  • Abilități de comunicare corectă și constructivă.
Oferim:
  • Salariu motivant + bomnus;
  • Suport din partea managerilor și Directorului General;
  • Training-uri pentru dezvoltarea profesională.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+37369638007

Trimite cerere