Detalii -
Post vacant

Post vacant

Inginer industrializare (Ungheni)

Codul postului vacant: II

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru acest post vacant.

Despre companie:

Întreprindere internațională de fabricare a firelor și cablurilor electronice/electrice, cablajelor, dispozitivelor de conexiune pentru acestea, etc.

Responsabilități:
• să asigure formarea operatorilor la lansarea de produse noi
• să comunice cu serviciul de industrializare din Franța
• să realizeze dosare de fabricare în funcție de caietul de sarcini
• să asigure evoluția produselor fabricate
• să stabilească timpii de producere
• să optimizeze procesele și să supravegheze producerea
• să prevadă și să planifice mijloacele necesare pentru lansarea unor noi produse
• să determine instrumentele și metodele de ameliorare continuă în funcție de obiectivele trasate
• sa participe la îmbunătățirea continuă a calității

Competențe necesare:
• Studii superioare în domeniul tehnic
• Experiență de muncă în domeniul producerii 2-5 ani
• Experiență de muncă în domeniul cablajelor - avantaj
• Cunoașterea limbii engleze/franceze
• Experiență de redactare tehnică
• Capacitate de analiză tehnică și de gestionare a stresului

Beneficii:
• Loc de muncă într-o companie internațională
• Posibilitatea de dezvoltare și creștere în carieră
• Lucru într-o echipă deschisă și prietenoasă
• Pachet salarial atractiv

Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de e-mail: pp30@search4staff.com
Pentru detalii: 068 503 560

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *

Trimite cerere