Detalii -
Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Inginer producție (or. Rîșcani)

Codul postului vacant: IP

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant.

Despre companie:
Companie internațională, fondată în 2017, a cărei activitate se bazează pe producția de bunuri sportive și atletice.

Responsabilități:
  • Analizarea capacității de echipamente și a numărului de oameni implicați în proiect;
  • Executarea și adaptarea planului de producție în conformitate cu necesarul existent de materiale și echipamente;
  • Pregătirea unui plan de producție conform tuturor informațiilor necesare care pot avea un impact asupra realizărilor;
  • Ținerea legăturii cu producția pentru monitorizarea statusului comenzilor și capacităților de producție pentru actualizarea planului;
  • Comunicarea cu departamentul de mentenanță, astfel încât utilajele să funcționeze în parametrii optimi;
  • Urmărirea realizărilor din producție în concordanță cu planificarea efectuată și comunicarea cu echipa și clientul;
  • Urmărirea OTD-ului (datele de livrare).

Cerințe:
  • Studii superioare (reprezintă un avantaj studiile din domeniul tehnic);
  • Experiență în domeniu – minim 2 ani;
  • Cunoștințe la nivel avansat a pachetului Office;
  • Capacitate dezvoltată de analiză;
  • Bune abilități de planificare, comunicare și organizare.

Oferta companiei:
  • Loc de muncă într-o companie internațională;
  • Oportunitatea de a învăța lucruri noi într-un mediu dinamic și provocator;
  • Grafic de muncă stabil;
  • Salariu motivant.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *

Trimite cerere