Detalii -
Post vacant

Post vacant

Manager asigurări

Codul postului vacant: MA

Responsabilități:
  • Atragerea noilor clienți
  • Intermedierea contractelor de asigurare
  • Efectuarea deplasărilor de serviciu
  • Conlucrarea cu rețeaua de vânzări a Societății
  • Oferirea consultațiilor de rigoare intermediarilor în asigurări
  • Înregistrarea și menținerea la zi a bazelor de date
Cerințe:
  • Studii superioare economice
  • Experiență în vânzări
  • Cunoașterea limbilor română, rusă la nivel de utilizator independent; cunoașterea limbii engleze (prezintă un avantaj)
  • Cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel, E-mail, 1C);
  • Permis de conducere
Compania oferă:
  • Angajare oficială
  • Pachet social deplin
  • Pachet salarial motivant
  • Condiții confortabile de lucru

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+37368898408

Trimite cerere