Detalii -
Post vacant

Post vacant

Manager Calitate

Codul postului vacant: MC

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său (întreprindere de producer, or. Rîșcani) este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Atribuțiile postului:
  • Conduce departamentul de calitate
  • Coordonează, îndrumă și verifică personalul din subordine (5 persoane)
  • Asigură respectarea standardelor de calitate ale produselor exportate, conform fișei tehnice
  • Alte atribuții legate de calitate

Cerințe față de candidat:
  • Vârsta 25-45 ani
  • Studii superioare
  • Limbi vorbite : româna (fluent), engleza (nivel mediu)
  • Cunoașterea urmatoarelor standarde: SA8000 și SMETA

Ce oferă compania:
  • Salariu - 12000-18000 lei
  • Rambursarea cheltuielilor pentru combustibil conform normelor
  • Alte beneficii - tichete de masă.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+37368898408

Trimite cerere