Detalii -
Post vacant

Post vacant

Operator Call Center

Codul postului vacant:

Un job unde nu contează dacă ai experiență anterioară. Iți vom oferi tot suportul de care ai nevoie ca să faci o treaba bună, vei avea posibilitatea să înveți multe lucruri noi și ocazia de a lucra într-o echipă prietenoasă și deschisă.
The International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies (IFRC) is a neutral and independent international humanitarian organization, which assists and protects victims of armed conflicts and other violent situations. The IFRC is currently looking for staff for its operations in Moldova.
Responsabilități:
  • Efectuarea de apeluri telefonice către persoanele sau gospodăriile vizate pentru a colecta date pentru diverse sondaje
  • Urmați scripturi și chestionare standardizate pentru a colecta și înregistra cu exactitate informațiile furnizate de respondenții la sondaj.
  • Introduceți răspunsurile la sondaj și alte date relevante în sistemele informatice sau în bazele de date, asigurând acuratețea și caracterul complet al acestora.
  • Acționați ca un punct de informare pentru beneficiarii programului, răspunzând la întrebările acestora și oferindu-le detalii despre asistență, criterii de eligibilitate și proceduri de înregistrare.
  • Îndrumați beneficiarii prin procesul de înregistrare pentru programele selectate, asigurându-vă că aceștia înțeleg cerințele și documentele necesare.
  • Țineți legătura cu personalul programului și cu echipele de pe teren pentru a obține informații actualizate despre program, pentru a clarifica îndoielile și pentru a aborda în mod eficient preocupările beneficiarilor.
  • Menținerea confidențialității.
Cerințe:
  • Cunoașterea excelentă a limbii române și ruse, limba engleza nivel B1;
  • Implicare și capacitate de a face față sarcinilor;
  • Abilități excelente de comunicare.
Oferim:
  • Graficul luni-vineri 09:00-18:00.
  • Salariu 10 000 mdl net.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *

Trimite cerere