Detalii -
Post vacant

Post vacant

Operator Recuperare Datorii

Codul postului vacant: ORD

Responsabilități:
  •  Apelarea clienților cu datorii în cont şi convingerea acestora de a achita datoriile în termenii stabiliţi;
  • Depistarea necesităților clientului şi optimizarea consumului lunar;
  • Rezolvarea problemelor clienților, identificate în procesul de colectare datorii.
Cerințe:
  • Cunoașterea PC (Word, Excel, E-mail);
  • Persoana responsabilă, ordonată, aptitudine de a lucra în echipă.
Compania oferă:
  • Salariu fix + bonusuri;
  • Tichete de masă;
  • Programul de muncă: Luni - Vineri, 09:00-18:00;
  • Oportunitate de dezvoltare în carieră;
  • Training-uri și instruire.

Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de e-mail: tv10@search4staff.com
Pentru detalii: 060422844

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+37360422844

Trimite cerere