Detalii -
Post vacant

Post vacant

Recruitment & Talent Manager

Codul postului vacant: RTM

Responsabilitățile rolului:
  • Dezvoltarea planului și strategiei durabile de recrutare;
  • Implementarea metodelor inovative de recrutare pentru roluri dificile;
  • Coordonarea cu întreg proces de recrutare (organizarea interviurilor, screening-ul CV-urilor, teste psihologice etc.);
  • Detectarea candidaților calificați pentru posturile deschise;
  • Analiza aplicanților și verificarea referințelor;
  • Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați;
  • Raportarea periodică a eficienței canalelor de recrutare folosite;
  • Coordonarea și organizarea activităților de dezvoltare a angajaților;
Cerințe:
  • Studii superioare în domeniul Resurselor Umane, Psihologie sau Business și Administrare;
  • Experiență în domeniul recrutării de la 2 ani;
  • Cunoașterea aprofundată a tehnicilor de recrutare și Employer Branding;
  • Experiență practică în promovarea pozițiilor vacante pe rețelele de socializare și diverse platforme de recrutare;
  • Fluență în limbile Română și Rusă (engleză – de la nivel B1).
Beneficii:
  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training;
  • Pachet salarial competitiv;
  • Telefonie corporativă;
  • Tichete de prânz și activități sportive;
  • Locație: Calea Ieșilor;
  • Regim de lucru: Luni - Vineri, 8.30 - 17.30;

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+37369638007

Trimite cerere