Detalii -
Post vacant

Post vacant

Sales Manager Showroom

Codul postului vacant: SMS

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său - companie ce se ocupă de comercializarea costumelor de lux pentru bărbați și femei.

Responsabilități:
  • Lucrează cu reclamațiile și dorințele clienților;
  • Evidența zilnică a numerarului din casă cât și a banilor prezenți în cont;
  • Caută și atrage noi clienți atât persoane fizice cât și juridice prin organizarea întâlnirilor de afacere;
  • Caută și elaborează lista potențialilor clienți cu care va fi nevoie de organizat întâlniri;
  • Monitorizează achitările care vin în companie sub diferite forme;
  • Aranjează estetic manechine și marfa pe rafturi, aranjează marfa: pantofii, pantalonii după logica de comercializare;
  • Menține ordinea în showroom;
  • Procesare în CRM a fiecărei tranzacției, suplinirea cardului tranzacției, stabilire sarcini.

Cerințe:
  • Experiența profesională: constituie un avantaj;
  • Cunoştinţe a limbilor: româna, rusă, engleza - minim la nivel de comunicare (sunt clienți străini);
  • Abilități solide de organizare, comunicare, control, negociere și conducerea de personal;
  • Cunoştinţe de operare la calculator: Word, Excel, PowerPoint, Internet.

Compania oferă:
  • Program de muncă: luni-vineri, orele 11:00-20.00;
  • Lucrul într-o ambianță plăcută;
  • Remunerare motivantă (salariu fix + bonusuri din vânzări).

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
060102909

Trimite cerere