Detalii -
Post vacant

Post vacant

Specialist Marketing

Codul postului vacant: SM

Responsabilități:
  • Crearea planului de marketing, elaborarea și implementarea strategiei de marketing;
  • Promovarea serviciilor oferite de companie prin intermediul diverselor tehnici de marketing si vînzări;
  • Determinarea bugetului de marketing;
  • Supravegherea realizării campaniilor de marketing și evaluarea rezultatelor acestora;
  • Utilizarea rețelelor de socializare în vederea promovării companie în mediul online google adwars, google analytics, smm etc;
  • Elaborarea materialelor pentru campaniile de marketing, colaborarea cu agențiile de publicitate;
  • Analiza mediului concurențial.
Cerințe:
  • Experiență în domeniul marketing și vînzări, PR, logistics, retail - de la 3 ani;
  • Cunoașterea limbii ruse, române la nivel avansat;
  • Lucrul cu programele Microsoft Office, Photoshop, SAP, illustrator, etc.
Oferim:
  • Grafic 09:00-18:00 Luni-Vineri, remote;
  • Oportunitate de autorealizare și dezvoltare profesională;
  • Proiecte diverse și interesante, într-o echipă în creștere;
  • Salariu negociabil + bonus.
Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV –ul la adresa de  e-mail: tt40@search4staff.com
Telefon de contact: 069638007

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+37369638007

Trimite cerere