Detalii -
Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Specialist resurse umane (domeniu de producție, or. Ungheni)

Codul postului vacant: SRU

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților.

Despre companie:
Companie internațională, fondată în 1998, care se ocupă cu producția de materiale de construcții, materiale termoizolante din spumă de polistiren și decorative pe bază de polimeri.

Descrierea job-ului:
Specialistul în resurse umane se va ocupa de selecția, recrutarea și administrarea personalului pentru buna funcționare a companiei.

Responsabilități:
  • Identificarea nevoilor de recrutare în domeniile de producție, depozit și birou;
  • Derularea întregului proces de recrutare și management al personalului în conformitate cu legislația Republicii Moldova (recrutare, concediu, deplasări, etc.);
  • Ducerea evidenței personalului în sistemul 1C;
  • Comunicarea cu managerul HR și adaptarea politicilor HR trimise de către companie la politicile HR specifice legislației Republicii Moldova.

Cerințe:
  • Studii superioare finalizate și experiență în domeniul de resurse umane (minim 3 ani);
  • Experiență în domeniul de producție constituie un avantaj;
  • Experiență de lucru în sistemul 1C;
  • Cunoștințe în Microsoft Office;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
  • Persoană sociabilă, responsabilă și atentă.

Oferta companiei:
  • Loc de muncă într-o companie cu renume mondial;
  • Grafic de lucru stabil;
  • Salariu motivant.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *

Trimite cerere