Detalii -
Post vacant

Post vacant

Specialist secție marketing

Codul postului vacant: VSSM

Responsabilități:

Promovarea produselor/serviciilor bancare;
Analiza pieței și elaborarea planului de marketing;
Monitorizarea postărilor pe rețelele sociale;
Analiza eficacității companiilor publicitare;
Interacțiunea cu agențiile de publicitate și mass-media;
Monitorizarea site-ului  web al băncii.
Cerințe:

Experiență minim 1-2 ani în domeniul marketing;
Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza (avantaj);
Studii superioare (finanțe, marketing);
Experienţă în domeniul bancar este un avantaj;
Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint;
Persoană cu gândire deschisă, pozitivă, energică.
Beneficii:

Grafic de lucru 9.00-18.00, luni-vineri;
Salariu motivant achitat la timp + tichete de masă+ bonusuri;

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa rr10@search4staff.com, indicând codul VSSM. Detalii la 062101257.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
062101257

Trimite cerere