Detalii -
Post vacant

Post vacant

Team Leader Inginerie

Codul postului vacant: TLI

Responsabilități:
  • Implementarea modificărilor inginerești;
  • Stabilirea resurselor necesare pentru procesul de producție;
  • Stabilirea planului de implementare a modificărilor tehnice;
  • Monitorizarea planificării specifică produsului FMEA;
  • Monitorizarea activităților de echipă.
Cerinte:
  • Studii superioare tehnice;
  • Abilități de utilizare MS Office;
  • Experiența în domeniul automotive (avantaj);
  • Cunoștinte a limbii engleze (avantaj);
  • Disciplină, rezultate și eficiență.
Oferim:
  • transport;
  • grafic 09:00-18:00, L-V;
  • dezvoltare în companie internațională;
  • pachet social complet din prima zi de angajare;
  • training-uri permanente

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+37369638007

Trimite cerere