Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Contabil Șef

Код вакансии:

Responsabilități:
  • Formarea/ prelucrarea documentelor primare;
  • Organizarea, gestionarea, monitorizarea, controlul și asumarea responsabilității cu privire la desfășurarea în mod eficient și în termen a evidenței contabile și asigurarea respectării reglementărilor legislative în vigoare;
  • Structurarea și prezentarea rapoartelor către Organele Fiscale (Declarația TVA, VEN, POLMED etc.)
  • Colaborarea cu partenerul extern responsabil de calculul și pregătirea rapoartelor de salarii (IPC, IALS)
  • Reprezintă compania în fața organelor Fiscale, Statistica
  • Monitorizarea proceselor din departamentul Contabilitate: plățile directe ale clienților, calcularea   plăților către furnizorii, angajații companiei alte persoane terțe;
  • Efectuarea operațiunilor bancare în conformitate cu necesitățile companiei;
  • Lucrul cu instituțiile bancare și de asigurări în orice aspect legat de lucrul companiei.
  • Coordonarea cheltuielilor conform bugetului planificat;
Cerințe:
  • Studii superioare Finanțe, Contabilitate;
  • Cunoașterea sistemului NAV ar fi un avantaj;
  • Experiență Contabil Șef – 3 ani;
  • Experiență în organizarea proceselor de evidența contabilă și gestionarea fluxului documentar;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză – va constitui un avantaj;
  • Persoana responsabilă, ordonată, atentă la detalii, aptitudine de a lucra în echipă;
Oferim:
  • Programul de muncă: Luni - Vineri, 08:00-17:00;
  • Pachetul oficial de angajare și pachetul social în conformitate cu legislația Republicii Moldova;
  • Bonus anual.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+37369638007

Отправить заявку