Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Șef de secție (domeniu de producție, or. Rîșcani)

Код вакансии: SS

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant.

Despre companie:
Companie internațională, fondată în 2017, a cărei activitate se bazează pe producția de bunuri sportive și atletice.

Responsabilități:
  • Aprovizionarea, administrarea și întreținerea personalului și a aparaturii aferente secției;
  • Monitorizarea activității sectorului sub toate aspectele (inclusiv fondul și problemele apărute);
  • Verificarea îndeplinirii sarcinilor de către oamenii din subordine;
  • Asigurarea echipamentelor necesare desfășurării activității în condiții optime;
  • Răspunderea de aplicarea dispozițiilor legale în vigoare și de respectarea reglementărilor interne de către sectorul pe care-l coordonează (C.C.M., R.O.F., R.O.I., Decizii, Note de Serviciu);
  • Monitorizarea încărcării la capacitate a formațiilor de lucru din cadrul sectorului coordonat, în funcție de sarcinile de producție primite;
  • Monitorizarea utilizării eficiente a bazei materiale primite în sector;
  • Monitorizarea gestionarea și administrarea patrimoniului sectorului;
  • Monitorizarea atribuțiilor personalului din subordine;
  • Monitorizarea utilizării eficiente a fondului de timp de către personalul subordonat, în scopul creșterii productivității muncii;
  • Organizarea activității de producție pentru îndeplinirea calitativă și la termen a programului de producție stabilit.

Cerințe:
  • Studii superioare;
  • Experiență de minim 2 ani pe un post similar, cu minim 50 de persoane în subordine;
  • Cunostințe de Lean Manufacturing;
  • Responsabilitate și organizare.

Oferta companiei:
  • Loc de muncă într-o companie internațională;
  • Grafic de muncă stabil;
  • Salariu motivant.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *

Отправить заявку