Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Șef departament Conformitate

Код вакансии: VSDC

Responsabilități:

Organizează, planifică, coordonează și controlează activitățile în domeniul conformității, prevenirii  combaterii spălării banilor și finanțării terorismului, monitorizare tranzactii,
Asigură elaborarea programelor de instruire la toate nivelele.
Cerințe:

Studii superioare: economice/ juridice;
Vechime: minimă 5 ani (în instituții bancare - 3 ani , experienta manageriala - 2 ani);
Cunoașterea  activității de conformitate, prevenire și combatere a spălării banilor, cunoașterea specificului clientelei;
Cunoașterea legislației și a actelor normative în domeniul financiar-bancar.
Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza (mediu);
Beneficii:
Grafic de lucru 9.00-18.00, luni-vineri;
Salariu competitiv (bonusuri), tichete de masă;
Acordarea suportului la integrarea în funcție.

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa rr20@search4staff.com, indicând codul VSDC. Detalii la 062101257.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
062101257

Отправить заявку