Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Agent Ticketing

Код вакансии: ATT

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său (agenție de turism) este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Agent ticketing

Cerințe față de candidat:
  • Experienţă anterioară minim 2 ani în domeniul rezervării & emiterii/reemiterii biletelor de avion (de linie şi low cost);
  • Cunoaşterea sistemului de rezervări Amadeus reprezintă un avantaj;
  • Excelente abilităţi de comunicare;
  • Experienţă în deservirea şi relaţionarea cu clienţii corporate este un avantaj;
  • Cunoştinte de limba engleză nivel avansat, scris şi conversaţie;
  • Este capabil să lucreze independent şi responsabil.

Responsabilități:
  • Identifică nevoile clientului şi oferă consultanţă de specialitate cu informaţii adecvate pentru alegerea celor mai eficiente variante de călătorie potrivite destinaţiei, datelor de călătorie & preferinţelor clienţilor noştri;
  • Procesează rezervările de bilete avion în sistemele de rezervări sau platformele online ale agenţiei;
  • Contactează linia aeriană sau furnizorul de bilete de avion pentru informaţii adiţionale atunci când are nevoie;
  • Consiliază şi asistă clienţii proactiv înainte, în timpul sau după călătorie.

Ce oferă compania:
  • Salariu variabil - conform vânzărilor effectuate;
  • Telefon mobil;
  • Un mediu dinamic şi deschis de lucru;
  • Un regim de lucru hibrid & flexibil.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+37368898408

Отправить заявку