Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Director Executiv

Код вакансии: DEX

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său (producător de vinuri) este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:
  • Dezvoltarea unui plan strategic pentru promovarea companiei pe piețile străine și a obiectivelor ei;
  • Gestionarea veniturilor, optimizarea cheltuielilor;
  • Managementul producerii;
  • Gestionarea vânzărilor;
  • Alte sarcini relevante funcției.

Cerințe:
  • Disponibilitate pentru deplasări;
  • Studii superioare tehnice sau economice;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă, engleză la nivel avansat.
  • Utilizator avansat al MS Office, Excell, 1C ERP 8.3
  • Permis de conducere Cat B

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+37368898408

Отправить заявку